Merdiven Tasarımı Ve Modelleri

Merdiven Tasarımı Ve Modelleri Hakkında Herşey

Meta Merdiven Tasarım olarak merdiven tasarımları ve modelleri genel olarak evin yapılış biçimi, yani tasarım ve ambiyansına bakılarak kullanılacak çeşitli malzemelerin birleşimi ile oluşturulmaktadır. Merdiven modelleri genellikle iki ayrı unsurdan oluşur bunlar basamaklar ve korkuluklardır. Merdiven basamakları ve merdiven korkuluklarında birden fazla malzeme kullanılabilmektedir. Ahşap, beton, mermer, cam, taş, plastik gibi malzemeler ile yapılmış çeşitli merdiven modellerinin yanı sıra birden fazla malzemenin bir arada kullanıldığı merdivenlere rastlana bilinmektedir.

Kullanılan malzemeler ile merdiven tasarımları şık görünümlere sahip olmakla birlikte kullanılacağı alan içerisinde fark yaratacaktır. Meta Merdiven kullanılacağı alana göre merdiven model ve tasarımları çeşitlendirerek oluşturulmaktadır.

 Merdiven Basamak Ve Korkulukları

Kullanım alanına göre değişim gösterebilecek olan merdiven basamak ve korkuluklar için sıradan bir model yerine Meta Merdiven ile sizlere özel tasarımlar gerçekleştirilebilmektedir. İzmir’de verdiğimiz hizmet doğrultusunda istek ve ihtiyaçlara göre sizlere özel tasarlanmış veya yapılmış olan merdiven modellerine, merdiven korkulukları, merdiven tasarımı yapılmaktadır . Kaliteli hizmet vermek içi aşağıda bulunan maddeler dikkate alınmaktadır,

  • Korkuluğun kullanım alanı
  • Kullanışlı tasarım
  • Doğru renk ve model seçimi
  • Kaliteli malzeme kullanımı

Merdiven Korkuluk Modelleri

Merdiven korkuluğu modelleri anlamında yılların verdiği birikim ve tecrübeye sahip olan Meta Merdiven Tasarım firmamız müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak sizlere ne iyi hizmeti sunmaktadır. Merdiven korkuluğu modellerinde firmamız sizler ile görüştükten sonra kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak için korkuluğun kullanım alanının inceler ve gerekli ölçüleri almaktadır.

Merdiven korkuluğu modelleri için müşterilerimizin istediği bir model yoksa bile firmamızın sunduğu hizmetlerden oluşan kataloğumuzu göstererek fikir sahibi olmalarını sağlarız. Müşterilerimiz katalog üzerinde bulunan modeller üzerinde renk ve model üstünde değişiklikler talep edebilir. Müşterimiz özel tasarım merdiven modellerinde olduğu gibi özel tasarım istenilen merdiven korkuluğun da kullanılacağı alan göz önünde bulundurularak müşteri odaklı özel tasarımlar gerçekleştirmektedir. Merdiven korkuluklarında ki modeller merdiven çeşitlerine göre de değişim gösterebilmektedir. Merdiven korkulukları hizmeti veren birçok farklı firma bulunmaktadır. Dayanıksız malzemeler ile üretilen merdiven korkuluklarını yüksek fiyatlara çeken çok fazla firma vardır. Bu korkuluklar genel olarak kullanıldığı alana göre güneşten veya yağmurdan hızlı bir şekilde deforme olabilmektedir ve bu siz değerli müşterilerimizin maddi zarar uğramasına ve alınan hizmetten memnun kalmamanıza yol açmaktadır. Meta Merdiven olarak kullanılan kaliteli malzemeler ile kullanılacağı alana uygun merdiven korkulukları üretmektedir. İzmir gibi büyük bir şehir’de uzun yıllar hizmet veren firmamız merdiven korkulukları anlamında yüksek kalite işler sergilemektedir. 

Merdiven Korkuluk Fiyatları

Merdiven korkuluk fiyatları olarak Meta Merdiven firmamızın kullanacağı malzemelere göre değişim gösterebilmektedir. Merdiven korkuluk fiyatlarında firmamız, müşterilerimizin memnuniyetini korumak adına yüksek kaliteye sahip merdiven korkuluklarını uygun fiyatlara sizlere sunmaktadır. merdiven tasarımı, merdiven korkuluk fiyatlarında malzemeye, korkuluğun tasarımına ve ölçüleri göz önünde bulundurulmaktadır. Bunlar göz önünde bulundurulduğun da bile piyasada ki çoğu firmadan daha ekonomik ve dayanıklı merdiven korkulukları üretimi yapmaktayız. Merdiven korkuluklarında ki modeller merdiven çeşitlerine göre de değişim gösterebilmektedir.

Merdiven Çeşitleri Nelerdir?

Merdiven çeşitleri kullanım alanına göre farklılık oluşturmaktadır. Kullanım alanlarına göre deforme olma ve eskime gibi oluşabilecek olumsuzlukların da önüne geçilmektedir.

Kullanım alanlarına göre; Yapıların içeri kısmında düzenlenecek olan iç merdivenler, Yapıların dış kısmında kullanılacak olanlar dış merdivenler, Metal merdivenler, Ahşap merdivenler, Karma merdivenler. Yapılmış malzemelerine göre; taş merdivenler, beton merdivenler, betonerme merdivenler, Yapılmış olan plandaki kol biçimine göre; düz kollu merdivenler, döner(eğri) kollu merdivenler. Kol sayısına göre; tek kollu merdivenler, çift kollu merdivenler, üç veya daha fazla kollu merdivenler. Taşıyıcı sistemlerine göre; taşıyıcı basamaklı merdivenler, kıvrımlı sistem merdivenler..

merdiven tasarımı

Merdiven korkuluk fiyatları olarak Meta Merdiven firmamızın kullanacağı malzemelere göre değişim gösterebilmektedir. Merdiven korkuluk fiyatlarında firmamız, müşterilerimizin memnuniyetini korumak adına yüksek kaliteye sahip merdiven korkuluklarını uygun fiyatlara sizlere sunmaktadır.

Ev İçi Merdiven Modelleri

Ev içi merdiven modelleri alanında geniş yelpazesi olan Meta Merdiven sizlere en iyi hizmeti sunabilmektedir. Verdiği hizmet referansları ile ev içi merdiven ve villa içi merdiven modellerinde çeşitlilik sağlamaktadır.

Ev içi merdiven çeşitleri sizlerin evinizin tarzına, modeline ve büyüklüğüne göre değişim göstermektedir. Modern teknoloji sayesinde artık cam, şeffaf, garip tasarımda uzay filmlerinden kaçmış gibi merdiven modelleri evlerinizde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Evinizin tasarım özellikleri modern bir merdiven tasarımı için uygun ise dublex ev içi merdiven modellerini deneyebilirsiniz.  Ev içi merdiven modelleri de oldukça farklı işlevlere sahip olabilmektedir. Oturma odasına ulaşan iç mekan merdivenleri, evin içindeki koridorları birbirine bağlayan merdivenler gibi oluşturulabilmektedir.

İç mekan merdiven modelleri içinde aynı şeyleri söylememiz yeterli olacaktır. Evinizin büyüklüğüne göre çeşitlendirilebilecek olan merdiven yapılarını düz veya döner merdiven şeklinde tasarlaması yapılabilmektedir.

Ev içi Merdiven Modelleri ve Fiyatları

Ev içi merdiven modelleri ve fiyatları tasarlanacak olan ürüne göre değişim göstermektedir. Kullanıldığı alana göre veya yapısına göre değişim oluşturabilecek olan merdiven modelleri; beton üstü ahşap merdiven veya sade ahsap merdiven, metal ve ahşaptan oluşan merdivenler gibi örneklendirilebilmektedir.

İstenilen ürüne göre metal ve ahşap merdiven tasarlanabilmektedir. Ev içi merdiven model ve fiyatlarında kullanılacak olan malzemeler esas alınarak tam bir fiyat verilebilmektedir. Meta Merdiven Tasarım ile yapacağınız görüşmeler sonucunda yerinize gelerek yapılacak olan ücretsiz keşif ile alınan ölçü ve kullanılacak malzemelere göre size net bir fiyat verebilmektedir.

0 cevaplar

Cevap bırakın

Tartışmaya katılmak istermisiniz
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir