Bahçe Kapı Tasarımı ve Modelleri

Bahçe Kapı Tasarımı ve Modelleri

İç ve dış mekânda kullanılabilen kapılar sizin hayal gücünüz ile çeşitlenir, ustalarımızın işçiliği ve kullanılan malzemenin sağlamlığı ile birlikte uzun yıllar mekânlarınıza renk katar. Tasarımların daha şık bir görselliğe bürünebilmesi için ahşap, cam veya ayna gibi materyaller de kapı tasarımına dâhil edilebilmektedir.

Metal Bahçe Kapıları

Bahçe Kapısı isteğiniz renk ve desenler ile tasarlanabilir, kullanılan metalin sağlamlığı sayesinde de uzun yıllar aynı görünümünü koruyabilir. Özel el işçiliği tasarımlar da yine hem dayanıklılık hem uygun fiyat ile birlikte size en yüksek verimi sağlayacaktır.

Garaj Kapısı farklı aksesuarlar, ahşap eklentiler kullanılabilir ve istenilen durumda ahşap ile birleştirilebilir. Bu da birçok desen ve tasarım seçeneğini beraberinde getirir.

Ahşap Bahçe Kapıları

Ahşap ürünler, metal ya da beton ürünlerden çok farklı özellikler taşıyan bir madde olduğundan ve kısa zamanda yamulma, çatlama, şekil değiştirme gibi reaksiyonlar gösterebildiğinden kaliteli olmasına özen göstermekteyiz ve bu nedenle birinci sınıf ağaçlardan elde edilen ürünleri kullanmaktayız.

Ahşap ürünlerin imalatında kullanılan ahşap kadar sarf malzemeleri olan metal bağlantı malzemeleri, yapıştırıcı ürünler ve koruyucu kimyasallarında dünya markası olan firmaların ürettiği ürünlerden olmasına özellikle özen göstermekteyiz.

En zorlu hava koşullarında bile sağlamlığını koruyacak şekilde tasarlanan bu ürünlerde, üstün dayanma özelliğiyle modern ve şık tasarım bir araya getirilmiştir.

Otomatik Bahçe Kapıları

Otomatik Bahçe Kapıları ,avantajlarından en çok estetiğe hitap eden özelliği ise sizin için önemli olan, anlam ifade eden tasarımların bahçe kapılarına yansıtılabilmesidir. Tasarım kapıya işlenebildiği gibi, evin konseptine uygun tasarımlar, tasarımcılarımız tarafından da çizilmektedir.

Uzaktan kumandalı yana kayar otomatik bahçe kapıları ile bina güvenliğinizi üst düzeyde tutarken, bahçe kapılarınızı aracınızdan çıkmadan kolaylıkla açabilirsiniz.

Özel tasarım bahçe kapıları isteğe göre; kumandalı, sinyalli, içeriden butonlu veya da manuel açılabilir şekilde olmaktadır. Güvenlik açısından en çok tercih edilen tip ise uzaktan kumanda ile açılabilen kapılardır.

 

Size en uygun tasarımlar için detay ve bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevap bırakın

Tartışmaya katılmak istermisiniz
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir